O nas - Pluszowy Miś
 

O nas

Drodzy Rodzice

Od 2011 roku tworzymy Żłobek ,,Pluszowy Miś’’ z myślą o swoich podopiecznych. Zależy nam na jak najlepszej jakości opieki i współpracy z Rodzicami. Priorytetem jest zapewnienie dzieciom w naszej placówce bezpiecznych i przyjaznych warunków do rozwoju. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy posiadają przygotowanie medyczne, pedagogiczne i psychologiczne. Ponadto wszystkie Panie opiekujące się dziećmi odbyły i będą systematycznie przechodziły szkolenia z zasad udzielania pierwszej pomocy.

W Żłobku odbywają się codziennie zajęcia edukacyjne i artystyczne dostosowane odpowiednio do każdej grupy wiekowej. Ich zadaniem jest prawidłowe stymulowanie rozwoju i wspieranie  talentów. Zaspokajają także w naturalny sposób, poprzez zabawę, ciekawość poznawania otaczającego świata. Dzięki tego typu stymulacji dziecko staje się bardziej samodzielne i pewne siebie. Uczy się zasad współdziałania i komunikacji w grupie. Za pomocą motywacji i bogatych doświadczeń pokonuje swoje lęki i bariery.

Naszym wielkim atutem jest członkostwo w Stowarzyszeniu Wrocławskich Żłobków Niepublicznych. Należą do niego tylko te placówki, które są wpisane do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych i spełniają najlepsze standardy jeżeli chodzi o opiekę, higienę, bezpieczeństwo i edukację najmłodszych dzieci. Celem stowarzyszenia jest intensywne wspieranie rozwoju dzieci do lat 3. Dzieci są naszą przyszłością, dlatego dajmy im szansę na aktywny i wszechstronny rozwój.

Z wyrazami szacunku,

Danuta Jaremko i Alicja Mieczkowska